Informacja od Rady Rodziców - Szczegóły aktualności - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Lublinie

Tag img 18.06.2024, 16:49
Article heading icon

Informacja od Rady Rodziców

Leżanka do przewijania

Kochani
Na koniec roku szkolnego rzutem na taśmę udało się nam wyposażyć ostatnią łazienkę na 3 piętrze w leżankę do przewijania. Tym samym w szkole są 3 łazienki po 1 na każdym piętrze z możliwością przewinięcia dzieci, które tego wymagają.
Dzięki wsparciu finansowemu Paulina Ziółkowska mogłyśmy pozwolić sobie na zakup tego niezbędnego w naszym ośrodku sprzętu. Za co serdecznie dziękujemy i jeśli ciocia Paulina chciałaby nas odwiedzić to serdecznie ją zapraszamy do naszej szkoły.
Ogólnie musimy przyznać, że jesteśmy dumne z naszych szkolnych rodziców ponieważ, w tym roku szkolnym uzbierałyśmy rekordową liczbę wpłat na konto Rady Rodziców, dzięki której udało nam się tyle zrobić na rzecz dzieci naszej szkoły. Dodatkowo prywatni sponsorzy bardzo pomogli nam zrealizować kilka większych zakupów, na które trudno jest znaleźć środki nie tylko Dyrekcji ale i nam.
Za wszystkie wpłaty dziękujemy i liczymy, że w przyszłym roku pójdzie nam równie dobrze lub jeszcze lepiej.
P.s. Dziękujemy rodzicom Zuzi Magdalenie i Jarosławowi Pyłypczuk, którzy podjęli się transportu leżanki do szkoły, mimo tego, że ich dziecko nie korzysta z tego typu sprzętu. Doceniamy i ściskamy mocno.